Jan 16th غیر فعالسازی قابلیت DNS recursion

بطور پیشفرض DNS سرور درخواست هایی که از سمت کاربران خود و دیگران کاربران دریافت می نماید را پاسخ میدهد. Recursion یا عمل بازگشتی تکنیکی است که در name resolution ها استفاده می شود. بدین ترتیب که سرور ، ... بیشتر »

Jan 13th تنظیم مهم در کریو

با سلام خدمت کاربران محترم کاربرانی که سرویس کریو استفاده میکنند جهت جلوگیری از اخطار دیتاسنتر (دانلود از تورنت) لطفا تنظیمات را با توجه عکس زیر انجام دهند. بدهیست در صورت عدم اعمال این ... بیشتر »

Dec 9th اف بی ای، اینترپل و مایکروسفت بات نت ZeroAccess را سرنگون کردند

به نقل از زرو ان نت, اف بی ای, اینترپل (پلیس اروپا) و مایکروسفت بات نت ZeroAccess را سرنگون کردند.   باری دیگر مایکروسفت با مقامات قانونی همکاری کرده و بات نت ZeroAccess که حدود دو میلیون دستگاه را آلوده ... بیشتر »

Oct 1st توجه در مورد بک آپ گیری

با سلام کاربران محترم نسبت به بک آپ گیری از اطلاعات و دیتابیس های خود توجه کافی داشته باشند. و با توجه به اهمیت اطلاعاتی که دارید حتما بک آپ گیری مستمر در فضایی غیر از سرور مجازی داشته باشید هر ... بیشتر »

Jul 10th بررسی علت افت سرعت

ابتدا با نحوه ی پینگ گیری از آی پی اشنا می شویم ،برای پینگ گرفتن از یک ای پی باید ابتدا وارد RUN ویندوز شده و دستور زیر را وارد نمایید ping IP -t که در قسمت IP باید ای پی سرور یا جایی که نیاز به گرفتن ... بیشتر »

May 12th نکته مهم در مورد SNMP

جهت جلوگیری از اخطار دیتاسنتر ها به این نکته توجه و سریعا در سرورهای خود اعمال کنید در سرورهای ویندوز: از مسیر زیر Start > Administrative Tools > Services > SNMP Service در تب Security گزینه Community را از public به ... بیشتر »

Jan 30th فضای بک آپ رایگان

با سلام خدمت کاربران محترم تراهاست با توجه به اهمیت اطلاعات در فضای مجازی و احتمال هر مشکل سخت افزاری و یا نرم افزاری روی سرورها بک آپ گیری بصورت مستمر ضروری است بدین منظور تراهاست فضای بک ... بیشتر »

Jan 13th جلوگیری از گزارشات تخلف و اسپم (Abuse)

با توجه به کم شدن تعداد آی پی های فعال ورژن 4 در سطح دنیا، دیتاسنترهای با کیفیت که برای ایپی های خود که جزء دارایی های آنها می باشند حساسیت داشته و اخیرا نیز این حساسیت ها بیشتر شده استلذا جهت ... بیشتر »

Nov 19th پیگیری تراکنش های ناموفق

مبلغ از حساب من کسر شده ولی فاکتور هنوز بصورت پرداخت نشده می باشد در مواردی ممکن است به دلیل خطا در سیستم بانکی این مشکل پیش آید ابتدا حسابتان رو چک کنید تا مطمئن شوید مبلغ از حساب شما کسر شده ... بیشتر »

Nov 19th پنل ریبوت، روشن و خاموش کردن سرور مجازی

حدود یک سال هست که پنل ریبوت برای تمامی سرورهای مجازی در ناحیه کاربری فعال هست ولی اکثر کاربران از آن بی اطلاع هستند بدین منظور از آموزش زیر استفاده کنید. طریقه استفاده ... بیشتر »